KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128177

nr 1312 8177

Simony Jensen

(1864-1923), Danmark

Oljemålning, Läser brev. Signerad, daterad 1906. Olja på duk, 44x38 cm

Simony Jensen, dansk bildkonstnär född 1864, död 1923.

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:08:23

Simony Jensen

Läs mer om Simony Jensen